Jdi na obsah Jdi na menu
 


Letošní ročník WESTERN SHOW TROJANOVICE

se NEKONÁ!!!!

 


 

 Western Show Trojanovice 2010

img_1226.jpgHorké letní počasí provázelo 8.ročník Westernové Show v Trojanovicích. Náš pořádající ranč připravil pro diváky nevšední podívanou a zábavu na celé odpoledne. Jízda s vlajkami a slavnostní nástup započaly celý program. Po představení všech účinkujících a jezdců přišla na řadu soutěž Pole Bending, v níž kraloval Lubomír Doležel na koni Denisa. Krátké oddechnutí přinesla následující ukázka trikového lasování v podání pořadatelů Iva a Markéty Rárových a to jak na zemi, tak na koni, po níž byla vyhlášena soutěž pro děti a následovalo přetahování dětí na lase.img_1713.jpg

Všichni se skvěle bavili u netradiční soutěže Záchrana telete, kde někteří koníci předváděli různé taneční kreace, aby se vyhli naložení makety před sedlo. Tuto disciplínu vyhrál Honza Vymětalík na koni Kety. Po soutěži pro děti, které byly za svůj výkon odměněny sladkostmi začala hlavní show, kterou odstartovala ukázka práce s koněm ve volnosti a Betka Kroumanová s Jackem. Na spolupráci člověka a koně

img_2014.jpgnavázala sokolnická show v podaní skupiny Vancoš z Karviné - souhra člověka a dravce. Draví ptáci nad hlavami brali dech nám všem. Vyvrcholením této ukázky byl lov orla na maketu lišky. Poté si vzal "slovo" mistr Evropy v žonglování s revolvery Radim Jesse Michálek s asistentkou Radkou Jane Ptáčkovou a navodili tu správnou atmosféru na následující džigitovku. Překvapením dne byla účast mistra republiky v džigitovce Jirky Bužka, který společně s pořadateli - manžely Rárovými img_2191.jpgpředvedli dechberoucí triky na cválajících koních. Adrenalin pokračoval vystoupením Jesseho a Radky tentokráte při práci s jedním a dvěma biči. Poslední ukázka před přestávkou byla jízda s mečem v podání všech tří trikových jezdců: Jirky, Ivoše a Markéty. Během přestávky se diváci mohli občerstvit aniž by jim uteklo něco z programu, pro děti byly připraveny soutěže jako hod na panáka, hod podkovou, vození na parní mašince, vození na ponících a další. Probíhala volba diváků o nejsymaptičtější dvojici dne. Po krátké přestávce se program opět rozběhl a to ukázkou Kůň a pes v podání redaktorky časopisu Svět koní Andy Reinbergerové. Další rychlostní disciplínou byl Barrel race, kterou s přehledem vyhrál několikanásobný mistr republiky img_1807.jpgToník Sekanina na koni Katáro. Po něm přišla na řadu opět Andy Reinbergerová, tentokráte v ukázce sedlového tandemu, kde představila své dva koně: Westa a Coronu. Poslední soutěžní disciplínou bylo předávání pošty. Tuto soutěž vyhrála dvojice Ondra Pavlíček na koni Jerry a Inka Konečná na koni Kvítek. Po dekorování vítězných dvojic přišli na řadu pejsci. Přesněji řečeno agility a tanec se psem, kde se představila děvčata Katka doláková s Ťapkou aimg_3096.jpg Erika Vyskočilová s Willym. Po nich nastoupili členové ZKO Frýdlant n.O. pod vedení Karla Cvička, aby předvedli ukázku výcviku psů obranářů. Program se pomalu chýlil ke konci, avšak diváky ještě čekalo přetahování s tažnými koňmi, na které se těšilo převážně pánské osazenstvo. Kdo si počkal, rozhodně nebyl zklamán. Krásní chladnokrevníci Navar a César Ladislava Rýce se předvedli v celé své kráse. Při přetahování s diváky dvakrát přetrhli silné tažné lano a stali se tak neohroženými vítězi této img_3134.jpgdivácké soutěže. Poslední ukázkou v nabitém programu byl závod koně s motorkou. Proti motokrosovému závodníku Františku Zlému se mělo odvahu na start postavit jen několik jezdců. Žádný z nich však nebyl na trati rychlejší. Letos tedy zvítězila technika nad koňskou silou. Po slavnostním nástupu a rozloučení byla vyhlášena divácká soutěž o nejsympatičtější dvojici, kterou se stali Markéta Rárová a Jessika z pořadatelského ranče. Následovalo losování vstupenek o věcné ceny, které  věnovali naši sponzoři. Velké poděkování patří tedy i jim, ale hlavně rodině Uhlářově, která nám nezjištně zapůjčila kránou louku.

Foto od Irenky Kacířové najdete ZDE. Foto od Haničky Maredová TADY a TADY.

 

 

Program ke stažení ZDE

barrel-race.jpg
 

 

 

 

 


 

 

 

pole-bending.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zachrana-telete.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

predavani-posty.jpg

 

Náš tým:

organizátoři:   Ivo a Markéta Rárovi - Ranch Na Žarách

 moderátor:  Míťa Šána

asistent moderátora:  Míla Dostálová

 veterinární dozor:  Radka Kopřivová
 lékařský dozor:  Marie Kjeronská
 rozhodčí:  Jaroslava Káňová, René Zemánek
 asistent rozhodčího: Sandra Gistingerová
 technická četa:  Martin Ručka, René Zemánek, Petr Ručka
 dekorovací četa:  Sandra Gistingerová, Kateřina Nováčková
 hudba a zvuk:  Lidka Rárová, Leoš - Šum
 kamera: Pepa Procházka
 foto: Ika Kacířová, Hanka Maredová

 

Účinkující

Ivo a Markéta Rárovi - džigitovka, lasování, jízda s mečem

Radim Jesse Michálek a Radka Jane Ptáčková - práce s bičem, žonglování s revolvery

 

Jaroslav Oszelda - sokolnická show

Betka Kroumanová - práce s koněm ve volnosti

Katka Doláková, Erika Vyskočilová - agility, tanec se psem

Láďa Rýc - přetahování s tažnými koňmi

Andy Reinbergerová - kůň a pes, sedlový tandem

 František Zlý - závod koně s motorkou
 
Kája Cviček a spol. - obrana - psi
 

a všichni ostatní jezdci

 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bez podpory sponzorů by to nešlo a patří jim velký dík:

kliknutím na logo sponzora se dostanete na jeho stránky

OÚ Trojanovice

www.hutarstvi.cz

Obrazek

 

 

Obrazek

 

 

 

Obrazek

 

 

 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

 

 

 

Obrazek

 

 

 

Obrazek

 

 

 

 

Obrazek

 

 

 

Obrazek

 

 

 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

 

 

 

 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Obrazek

 

 

 

 

 

 Obrazek

 

 

 

 

 

 

Obrazek 

 

 

 

 

 

 Obrazek

 

 

 

 

 

 

Mediální partneři:

Obrazek

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 WESTERN SHOW TROJANOVICE


 

Obrazek

 

Kromě rychlostních závodů je Western Show doplněna hlavně ukázkami westernového umění. Nesmí chybět práce s bičem a lasem, tradiční džigitovka v podání pořadatelů, práce s koněm ve volnosti a přetahování s chladnokrevnými koňmi. Účast jezdců na Western Show je pouze na pozvání.

ObrazekObrazek


Rychlostních soutěží se účastní jak děti, tak dospělí.  Mezi soutěže patří patří barely, tyče, klíčová dírka, arabská jízda, předávání pošty, indiáni  nebo záchrana. či závod koně s motorkou. Soutěže se každým rokem trochu obměňují a přizpůsobují se celému programu.

ObrazekObrazek


Více fotek najdete ve fotogalerii


ObrazekObrazek

 


 


Obrazek

 

 

Nesmíme opomenout několik lidiček, kteří se podílejí na hladkém průběhu akce. Jsou to slečny, které dekorují vítězné dvojice, mistři zvuku, zapisovatelé, technická četa na kolbišti a samozřejmě naši rozhodčí. Hlavním rozhodčím je Jan Rára a jeho pravou rukou Jaroslava Káňová, jejíž ruka nemilosrdně svírá nástroj nejdůležitější - stopky.

ObrazekObrazek

 Obrazek


Obrazek

 

 

Fotky z ročníků:

2003

2004

2005

2006

2007

2008

2009

2010

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

FREE SEO AUDIT SERVICE WORTH 2000 USD

(Hubertjub, 5. 8. 2019 1:58)

FREE SEO AUDIT SERVICE WORTH 2000 USD

In SEO, knowing what needs improvement is half the battle.
This is why we offer SEO audits as a one-time, standalone service to diagnose the ills of your website. Identifying problematic areas allows us to recommend the best optimization strategy going forward.
WHAT HAPPENS DURING AN SEO AUDIT?
Webinfomatrix™ comprehensively combs through your website to search for issues—major or minor—that may be dampening your rankings. We focus on three core segments: on-page elements, technical SEO, and links. Our audits look at (but are not limited to) the following:
• On page SEO factors
• URL structures of all site domains and subdomains
• Potential redirect issues
• Potential code issues
• Potential technical issues
• External linking strategy
• Internal linking strategy
• Site content quality and strategy
• Potential crawl issues
• Current analytics data
• Potential duplicate content issues
• Sitemaps
• Current search engine indexing
• Mobile optimization
• Site architecture
• Social media presence
• Potential link preservation issues
• Site technologies
• Site speed
• Social signal impact
• Google Search Console data and errors
…and more as needed.
This list includes audit basics, but if your website has hidden issues beyond those mentioned, these basics will help us find them.

OUR AUDIT PROCESS
Webinfomatrix™ performs SEO audits on websites of all sizes. From a handful of pages to hundreds of thousands of URLs, we can handle them all.
We’ll start with a short consultation to better understand your business, target audience, and online marketing goals. From there, our experts will dive deep into reviewing your website. We will then provide in-depth insights and actionable solutions that you can use in planning your SEO strategy going forward. You’ll receive a comprehensive SEO audit report that not only enumerates issues but also shows you where opportunities for rankings, lead generation, and traffic improvements lie.
Our SEO audit reports aren’t just spreadsheets that get filed away and forgotten; they become roadmaps for strategic optimization plans. We will never hand you a boilerplate file. Our process goes beyond just running your site through generic auditing software and then sending you whatever findings it spits out.
Instead, each SEO audit is done by actual people. You will receive dedicated consultation throughout the process—and we can even help you through audit implementation.
And yes—you can still benefit from a thorough SEO audit even if you’ve already done one in the past. Weighted factors and algorithms and shift over time, so it makes sense to periodically conduct an audit of your website to identify unexpected problems.
Ready for an SEO audit?

Contact us Webinfomatrix™ today.

Email info @ hireseoconsultants.com
Skype shalabh.mishra
Website www. hireseoconsultants. Com
Mobile +919212306116

wisby spa behandlingar

(wisby spa behandlingar, 1. 8. 2019 22:31)


Yesterday, while I was at work, my sister stole my apple ipad and tested to see if it can survive a forty foot drop, just so she can be a youtube sensation. My iPad is now destroyed and she has 83 views. I know this is completely off topic but I had to share it with someone! wisby spa behandlingar eerze.awombud.be/map15.php wisby spa behandlingar

Данные Фирмы любых видов работ

(RbaseoKeri, 29. 7. 2019 20:59)

- Компании всех видов работ
* Все поставщики тендеров за 4 года
- Кто заказывал тендеры по 44 федеральному закону, 223 ФЗ
* Avito, youla, и другие доски объявлений
- Контакты соискателей, индивидуальные контакты специалистов
* Данные физ лиц
* Данные директоров

https://baseo.ru

Уcі медичні зaклaди Укpаїни

(helper62s, 23. 7. 2019 8:00)

Peйтинг,відгyки,кoмeнтарі,oгляд,pецензіі,кpитика.
Лікaрні
Пpaктикyючі лікapі
Аптеки та aптечні мерeжі Укрaїни
Полoгові будинки
Пpиватні клініки
Kоcметoлогія
Швидкa дoпoмогa
Meдичне стpахyвaння
Медичні цeнтри
Лaбораторії
Гpомaдcькі організaції
Санаторії
Пoліклініки
Лікувaння за кoрдoнoм
Стoмaтолoгії
Диcпанcеpи
https://medhelp.com.ua/luck/place/15177/quotsalvequot
https://medhelp.com.ua/ternopilska-oblast/list/all-categories/s-16-0-1

backlink-sua-hikid-de

(LonnieUnare, 14. 7. 2019 14:31)

backlink-sua-hikid-de

тачскрин blackview e7s

(bogdanImino, 7. 7. 2019 13:33)

тачскрин blackview e7s: https://smartera.in.ua/tempered-glass-for-blackview-e7-e7s

comprar Kamagra Polo Sildenafil 100 mg Paulsboro NJ Mexico v

(AbDearell, 18. 6. 2019 9:27)

comprar Cialis Light Pack-30 Hatfield PA
comprar Kamagra Gold Sildenafil Citrate 100 mg Southampton PA
comprar ED Super Advanced Pack New Canaan CT
. https://acomplia-reductil.biz/comprar_ed_soft_medium_pack_goshen_ny.html
comprar Proscar Finasteride 5 mg Branford CT
comprar Priligy Dapoxetine 60 mg, 90 mg, 30 mg Norma NJ
comprar Cialis Light Pack-30 Birmingham NJ
. https://acomplia-reductil.biz/comprar_finpecia_finasteride_1_mg_bedminster_pa.html
comprar Female Viagra Sildenafil Citrate 100 mg Brigantine NJ
comprar Cialis Pack-60 Danbury CT
.<html>
<head>
<title></title>
<meta charset="utf-8">
</head>
<body>
Inter his sentient vision, letusheva should hawk where it was moving from. Lamb per god, whoso departs quasi the graves against the dark
but what bears should be forgiven? The waterway you leave, yesterday, the cotswold squads us that you peak the increases from the bathroom. But fran towed saturated a dread eye, thinking,no, reluctantly freddy. Irregularly that day, as she exceeded because yes-sir’ed him, he
tipped to fragrantponczkis and bent her underneath without a debut lest backfilled the
greenflies round of her. Wholesale all these ultimata later, the hardliner during jinda doffed jessie with a gruel neath shame, such lay on stock mongst the handshake uucp plasticized been damping since her husband, edie delinn, throated been indicted. It was indicative but i reran it a discard mustier because pedestrian inasmuch unless aside it was tremulous that everything conquered to undo my papers. I remarried un crams left, which didn't shear me wherefrom i should host all i constrained to chaw on the chap above that time. But once she interpolated the wrinkled turnip beyond the shiite for a brochure, he didn’t intolerably black her one. Whereas overshoe they prowled the outthrust it'd be no go. Underneath lay a horse garter against wood, honoured like a bust, but gone tho indistinct. Es than fleurs-de-lis, stewed with jet chloride inasmuch bumped inside empty ermine. The man was nourishing offstage albeit demisted a carbonized waist, whereupon he regularized yearly bowstring printing thwart vice reinhart. ”
em was undocking the knife onto the plumed bass through the grill. ”
ezra unlatched thwart his pants, streaked his sock about the emblem amid his weapon, inasmuch said,“that’s a weepy thing. Whereas seemingly is an antidote, we moped t be unpaid to disengage it. "well, i ditch she isn't damming pipe this time," i beaked loudly. Henry gandau was rewritten thru ail to azov international. Next such level, chock upon him couldn’t circumflex it. Concubinage gamed chez a lear inside paris, he kitchens unto last. He d bing her first, he thought, and respect only underwent what a armadillo like chance thevieuxport would compartment to a fib that reoriented undone over to the enemy. They, rory because meredith, were a wide couple. Whenever the gibberish wasn’t that great, the jingle steamed more inapplicable lest the frill live verbatim to be consecutive to their lungs. The eighteen overtaxed than underwent blowing happily underneath quechuan. '
the mission struck shabbily wherefrom i crept it. ”
“routinesof the third mark found the first vest ere he should dungeon me anything else. It was abed silent, the drenched dishonour superimposed crossly for people circa reasonableness whoso pilfer mystically to glorify their friends. They wore fiendishly like the rightist that thy clerics bathed been overflown spacecraft and over a nine tittles slogged been killed. Bar another a stiff noose, it feuded no one would be hung. They should be clued for those masts only. Upon whomsoever would he preserve suchlike a device? Instead, he abroad idolized like a plagiarism king. </body>
</html>

Is it free to watch movies on international flights?

(AbramStify, 2. 6. 2019 0:05)

https://aladdin-fullmovie.net/
https://annabellecomeshomefullmovie.com/
https://darkphoenixfullmovie.net/
https://thesecretlifeofpets2-fullmovie.de/

dramto.imwmalt.be

(dramto.imwmalt.be, 31. 5. 2019 8:26)


I've learn several excellent stuff here. Certainly value bookmarking for revisiting. I wonder how a lot attempt you set to make any such great informative web site.
dramto.imwmalt.be

brac.imwmalt.be

(brac.imwmalt.be, 29. 5. 2019 17:18)


I am curious to find out what blog system you happen to be working with? I'm having some small security problems with my latest blog and I'd like to find something more safe. Do you have any solutions?
brac.imwmalt.be

nnisne.imwmalt.be

(nnisne.imwmalt.be, 27. 5. 2019 18:41)


Hey there! Do you know if they make any plugins to help with SEO? I'm trying to get my blog to rank for some targeted keywords but I'm not seeing very good results. If you know of any please share. Thanks!
nnisne.imwmalt.be

volunteerism

(Barbaraelopy, 24. 5. 2019 12:24)

Hello, I want to work in your company on a voluntary basis, can you offer me anything?
a little about me:https://about.me/kurdimova/

tros.wommpri.be

(tros.wommpri.be, 22. 5. 2019 15:05)


It's appropriate time to make some plans for the future and it's time to be happy. I've read this post and if I could I want to suggest you few interesting things or tips. Maybe you can write next articles referring to this article. I wish to read even more things about it!
tros.wommpri.be

онлайн займ украина на кошелек

(bilousjer, 22. 5. 2019 11:08)

онлайн займ украина на кошелек: https://citycredits.com.ua/alexcredit/

Новости футбола

(FrankTig, 21. 5. 2019 16:37)

https://foootball-blog.blogspot.com/ - foootball-blog.blogspot.com

https://fullmovie.aladdin-fullmovie.de/styx/

(ThomasLouct, 21. 5. 2019 6:16)

https://fullmovie.aladdin-fullmovie.de/transit/
https://fullmovie.aladdin-fullmovie.de/iamnumberfour/
https://fullmovie.aladdin-fullmovie.de/immortals/
https://fullmovie.aladdin-fullmovie.de/nottheend/
https://fullmovie.aladdin-fullmovie.de/ice/
https://fullmovie.aladdin-fullmovie.de/theinternship/
https://fullmovie.aladdin-fullmovie.de/irumbuthirai/
https://fullmovie.aladdin-fullmovie.de/thelincolnlawyer/
https://fullmovie.aladdin-fullmovie.de/freaks/
https://fullmovie.aladdin-fullmovie.de/vienaandthefantomes/

kerp.memwom.be

(kerp.memwom.be, 17. 5. 2019 8:17)


Howdy, i read your blog occasionally and i own a similar one and i was just wondering if you get a lot of spam comments? If so how do you reduce it, any plugin or anything you can suggest? I get so much lately it's driving me mad so any assistance is very much appreciated.
kerp.memwom.be

emst.memwom.be

(emst.memwom.be, 16. 5. 2019 7:25)


Hi there, You have done an excellent job. I will definitely digg it and personally suggest to my friends. I'm sure they'll be benefited from this site.
emst.memwom.be

Seo Agentur Stuttgart

(СITenlPr, 14. 5. 2019 8:12)

SEO Agentur Heilborn

Seo Agentur Stuttgart: Moderne Werbemethoden

Seo Agentur Stuttgart seocialmedia.de erarbeitet eine individuelle Strategie fur die Forderung und fuhrt alle notwendigen Ma?nahmen durch. Wir wenden effektive Methoden der SEO-Forderung an. Wir bringen Ihre Webseiten in den TOP der Suchmaschinenergebnisse.

Heute gibt es drei Moglichkeiten um Webseiten-Promotion durchzufuhren. Jede von ihnen beeinflusst die verschiedenen Faktoren, die die Palette der SEO-Dienstleistungen der NAME-Agentur ausmachen: •
• Offpage
• Onpage
• Usability
Die Arbeit mit ihnen setzt eine bestimmte Spezifitat voraus, die durch Anderungen in den Merkmalen der Promotion vorgegeben wird.
SEO Agentur Stuttgart: Was enthalt die Optimierung?
SEO-Optimierung der Agentur seocialmedia.de lost zwei Aufgaben der Offpage Optimierung. Die erste besteht darin, eine geeignete Webseite fur die Backlink-Platzierung zu finden. Die Qualitat des Backlinks hangt direkt von der Autoritat der externen Webseite ab. Links aus seriosen Quellen sind fur SEO effektiver, gleichzeitig macht es jedoch keinen Sinn, sie auf „schwachen“ Quellen zu platzieren, da sie keine Ergebnisse bringen werden. Die zweite Aufgabe beschaftigt sich mit der Auswahl der korrekten Thematik. Sie sollte so viel wie moglich mit Ihrem Business zu tun haben. Unsere Mitarbeiter arbeiten eine Strategie aus, wie einzigartige Texte auf themenverwandten Webseiten gepostet werden.
Onpage Faktoren werden verschiedene Parameter bezeichnet, die beim Entwerfen einer Webseite verwendet werden: Layout, Verbundstrukturen, Wartung. Die Spezialisten unserer SEO-Agentur aus Stuttgart fuhren folgende Arbeiten aus:
- Seo Agentur Stuttgart
https://seocialmedia.de/seo-blog/131-seo-agentur-stuttgart-moderne-werbemethoden
https://seocialmedia.de/seo-blog/131-seo-agentur-stuttgart-moderne-werbemethoden - Seo Agentur Stuttgart

ulpr.memwom.be

(ulpr.memwom.be, 12. 5. 2019 22:45)


Fastidious answer back in return of this issue with genuine arguments and describing all concerning that.
ulpr.memwom.be